Filmové fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Výběr filmů k projekcím (z původního fóra)

Goto down

Výběr filmů k projekcím (z původního fóra) Empty Výběr filmů k projekcím (z původního fóra)

Příspěvek  celluloiddivine 05/02/09, 06:53 pm

Martin Nám poslal(a) zprávu dne 4.11.2008 v 18:37 [195.113.180.197]

Jako jedna z možných sestav pro naše budoucí projekce mě napadl podtitul "Jak zpíval operetní milovník". Pod touto záminkou by se zvolili tři filmy s účastí některého z našich /i zahraničních/ operetních milovníků (F. K. Veselý, Stallich, Velecký, Rubík, Pospíšil, Mrázek atd./ Nabízí se sestava: Uličnice-Za řádovými dveřmi-U svatého Antoníčka. Co vy na to?

Ondrala Nám poslal(a) zprávu dne 4.11.2008 v 21:53 [90.177.102.64]

Připojuji přehled filmů posledně zmiňovaných, které také postupně půjdou. Čím více typů, tím lépe:

Cikáni / 1921 - více děkujeme CSFilmu, nebo je na tom jejich fóru všechny uškrtím Very Happy
Kozlonoh / Petrowna (Helm) / Tajuplné město Donogoo Tonka / Die Csardasfürstin
Temno...

Co to bylo ještě?



Martin Nám poslal(a) zprávu dne 5.11.2008 v 12:00 [195.113.180.197]

Ten dokument o Lídě /Vstaň a jdi dál/ a ten o komunistických agitkách /Film ve službách lidu/. Já mohu dodat dokument o protektorátním filmu /Na další štaci?/ se zpěvným Pavlíkem Taussigů a jeho schlagerbombou "Co ten ptáček jarabáček, co nad námi létá..." Jinak standardní úroveň...

Ondrala Nám poslal(a) zprávu dne 5.11.2008 v 22:00 [90.177.102.64]

No jistě, mohu teď také velmi doporučit (ne) Pájův senzačně otylý komentík k Údolí včel, vyšel příbalem a báječně tam v tom svém kanafásku kyne a špulí rtíky, vyplazuje odulý jazyk, až se bojím, není on náš chlapec nemocen?

Martin Nám poslal(a) zprávu dne 6.11.2008 v 12:04 [195.113.180.197]

Nemocen je od narození a s tím jeho kobližnatě odulý mozeček už nic neudělá. Jenom kyne, a kyne a kyne a....O víkendu jsem se donutil k bonusům u "Nikdo nic neví" a Pavlík opět válí, naprosto hovadský informace až jsem z toho dostal takový zvláštní záchvat smíchu, co to tam za tím stolem blábolí a tváří se nanejvýš důstojně a mává těma nevypucovanýma brejlema...Very Happy Však ho znáte....

Honza Nám poslal(a) zprávu dne 10.11.2008 v 11:12 [86.49.107.46]

Co může plkat k filmu "Nikdo nic neví"? Asi tohle: Oba tramvajáci schovávají koš s Němcem a nemohou schovati. A to ho cpou všude, kam chtějí a pořád je na živu. Nakonec jim obživne a já, Taussig se mohu radovat a zazpívat jarabáčka"...blééé...pane Taussig

Martin Nám poslal(a) zprávu dne 11.11.2008 v 12:57 [195.113.180.197]

No, on tam hned v úvodu plácá takovou trapnou historku a debilně se u toho směje: "V době natáčení volal na Barrandov jeden reportér s dotazem, co nového se bude točit. Odpověděli mu, že nikdo nic neví. Řekl si, že volá asi moc předčasně, tak se rozloučil. Za čtvrt roku volá znovu se stejným dotazem a opět se ozve stejná odpověď: nikdo nic neví. A pak mu to došlo - to je název nové veselohry." A Pavlíkovi to došlo rovněž, zasmál se a můžeme plkat nesmysly.

Ondrala Nám poslal(a) zprávu dne 29.11.2008 v 00:26 [90.177.102.64]

Už pomalu dozrál čas na ladění termínu prosincového. Tedy hurá na to. Nabízí se i některé odpoledne mimovíkendové, odpolední mám jen v týdnu 15.-19. a to do 22.00. Jinak jsou v podstatě schůdné všechny termíny. Začátky podle určitých termínů by se dělali v klasickém rozmezí 13.00-17.00.
celluloiddivine
celluloiddivine
Administátorka
Administátorka

Poeet p?íspivku : 110
Registration date : 11. 02. 08

https://celluloiddivine.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru